POZNAJ NAS

Przekonaj się, że wykłady nie muszą być nudne a lekcje jazdy stresujące.

Nasza wykwalifikowana kadra
liczy około 20 szkoleniowców:

  • tworzą od lat zgrany zespół,
  • zawsze profesjonalnie przygotowani i kompetentni,
  • często to najlepsi absolwenci naszych kursów instruktorów,
  • dbają o to, aby szkolenie było przyjemne i jednocześnie skuteczne,
  • dla nich szkolenie to pasja,
  • cechują się spokojem i opanowaniem w każdej sytuacji oraz pogodnym usposobieniem
  • podchodzą indywidualnie do każdego klienta dostosowując metody szkoleniowe do umiejętności i predyspozycji osoby szkolonej.


NASZA KADRA
INSTRUKTORÓW:

Janusz Kruczek instruktor kat. AM, A1, A2, A, B1, B, C
„Witam,
chciałbym serdecznie podziękować Panu Januszowi Kruczek, za profesjonalne przygotowanie do egzaminu.
Przez 20 godzin kursu w innej szkole nie nauczyłem się tyle co u państwa przez 7 godzin pod okiem pana Janusza.
Jestem przekonany, że kursanci wyszkoleni przez P. Janusza nie będą mieli problemów ze zdaniem egzaminu, a co ważniejsze umiejętności nabyte podczas kursu uchronią ich przed staniem się tzw. „dawcą”.”
Jarosław S

Uczestniczyłam w zajęciach doszkalających w tej szkole, jestem bardzo zadowolona z Instruktora, osoba ta naprawdę pozwoliła mi się swobodnie i bezpiecznie poczuć za kierownicą! Panie Januszu, dziękuje :) Jak najbardziej polecam tą szkołę nauki jazdy! Regina

Janusz Piech instruktor i wykładowca kat. B1, B oraz kursu instruktorów
”Pragnę przekazać stokrotne podziękowania mojemu instruktorowi - Panu Januszowi Piechowi; za profesjonalne i fachowe przygotowanie do egzaminu praktycznego. Za pomocne wskazówki i rysunki, które pozwoliły mi zrozumieć prawidłowy przejazd przez ronda i skrzyżowania oraz umożliwiły opanowanie parkowania. Dziękuję za wiarę, wsparcie i motywację, że mogę zostać kierowcą. Gdyby nie Pan, nie byłoby to takie oczywiste. Pana ogromna cierpliwość i indywidualne podejście sprawiły, że udało się zdać egzamin. Dziękuję za ciężką pracę i wyrozumiałość. Życzę samych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu.(…) ”Pozdrawiam, Stanisława F

"Witam ponownie.
Macie najlepszych instruktorów !! Proszę przekazać najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Janusza, z którym jeździłem w sobotę i w niedziele rano :-) Jest Pan świetny!! Udało się tylko dzięki Pana wskazówce o spokoju, planowaniu i kontroli sprzęgła :-)
Dziękuje raz jeszcze :-)
pozdrawiam"
Pawel Wojcik

Marek Krokosz - instruktor kat. B1, B
Cały kurs (strzałka za teorię dla Pana Grześka), kontakt z biurem
(przemiła Pani Monika), podejście do klienta są bardzo profesjonalne
i
jednocześnie ujmująco serdeczne.

Pan Piotr nauczył mnie jeździć, a Pan Marek z Jego spokojem,
pozytywnym nastawieniem do życia i ludzi oraz technikami nauczania
sprawił, że polubiłam jazdę i zdałam egzamin, a za parkowanie w
niesprzyjających warunkach (bardzo ciasno!) zostałam na nim pochwalona!
Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam naukę w firmie Firmie Luz!
Serdeczności dla całego zespołu Luz-aków, Elżbieta L


Michał Śliwa - instruktor kat. AM, A1, A2, A, B1, B
„Chciałbym podziękować P. Michałowi Śliwie, który kolejny raz przygotował mnie do egzaminu i znów za pierwszym razem. Za luźne rozmowy o samochodach podczas jazdy i przydatnych wskazówkach dotyczących normalnej jazdy, a nie tylko uczenie pod egzamin żeby zdać i zapomnieć. Chciałbym także podziękować za zwiedzanie Krakowa i nieznanych mi okolic, a nie nudne setne z kolei jeżdżenie po tych samych rondach uliczkach itp.... Dziękuję za miłą informację w biurze i o propozycję kolacji ;)” Musiał Aleksander dumny posiadacz b1 oraz b ;)


„Witam
W piątek 07.09.2012 r. zdałam egzamin na prawo jazdy. Dałam radę. Chciałam bardzo podziękować miłym paniom w biurze no i przede wszystkim instruktorowi Michałowi, który ma niewątpliwie talent pedagogiczny. Mogę powiedzieć śmiało, że moja nauka jazdy była na „LUZIE”.”

Monika S

Paweł Kaczorowski - instruktor kat. B1, B
”Gorąco polecam szkołę jazdy LUZ! Zawsze z niecierpliwością czekałam na zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne oraz pojawienie się w biurze, gdzie panowała niesamowicie sympatyczna i zabawna atmosfera, co zdecydowanie sprzyja miłej i ... efektownej nauce!! Jest to niewątpliwie szkoła, gdzie kursanci spotykają się z profesjonalnym i indywidualnym podejściem. Jestem bardzo zadowolona z wyboru kursu! Z chęcią chwalę, opowiadam znajomym i wspominam o LUZie :) Miałam przyjemność jeździć z Panem Pawłem Kaczorowskim, który jest niewątpliwie niezastąpiony, lepszego instruktora prowadzącego nie można sobie wymarzyć :) !! Zajęcia praktyczne miałam parę razy z Panem Januszem Piechem, który również jest bardzo dobrym i sympatycznym instruktorem! Dziękuję tym Panom za dawkę dobrego humoru, cierpliwość, słowa otuchy i pochwał, choć czasem nie zasługiwałam na nie ;) pozdrowienia dla przemiłych Pań z biura na Kawiorach! Zapisując się na kurs nie spodziewałam się, iż spełni moje oczekiwania aż w tak dużym stopniu! LUZ - zdecydowanie najlepszy, godny polecenia :)) ” Gabriela K

Piotr Klimek - instruktor kat. B1, B, Automat
„POLECAM szkołę LUZ!!! Zwłaszcza polecam pana Piotra Klimka, który wykazał się ogromną cierpliwością i spokojnie wszystko tłumaczył. Zdałam za PIERWSZYM razem! Miła atmosfera, panie z biura sympatyczne, ciekawe i wyjątkowe wykłady i oczywiście cierpliwi, mili instruktorzy:) Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz POLECAM!!!” Paulina B


„Uprzejmie proszę o poinformowanie pana Klimka o zdaniu przeze mnie egzaminu na prawo jazdy "za pierwszym razem" i o podziękowanie mu w moim imieniu za miłą współpracę.
Opinie pani egzaminator o mojej jeździe:
"Takiego perfekcyjnie wykonanego łuku to jeszcze nie widziałam. Co do centymetra!"
"Nie bałam się gdy z panią jechałam a rzadko mi się to zdarza."
Panu Szewczykowi miałam okazję podziękować osobiście. Pozdrawiam, Anna G

Piotr Szul - instruktor kat. AM, A1, A2, A, B1, B, Foreigners
"It was exactly on Wednesday (1st August 2012) when I started thinking that it was the right time to have a car driving licence. Although by that time I lived in Krakow (Poland) for a whole year but my Polish was very poor :) So I had to find a driving school where they could offer me lessons in English. With Google I could find some schools in Krakow where driving lessons in English are possible. My final decision went for the LUZ driving school mainly because of a simple reason, that is, it is very close to my home. But afterward it turned out to be a good choice! LUZ uses the Toyota Yaris for practical training. Their cars are quite new and in good conditions. My instructor was Piotr (Peter). Again, I would like to say "dziękuję bardzo!" to Peter for his strict but useful instructions during the lessons. He didn't ignore any mistake I made no matter it was a soft or hard fault and that actually helped me to drive better and more carefully. Monika was very flexible on arranging the lessons' plan for me given my free time. This thing was great when you have the non-fixed spare time. Monika, dzięki! On the exam, it was my lucky day and so with a bit of effort and concentration I could pass it! However, getting the driving licence just means that I am a beginner on the road :) So I will need to improve my driving skills better and better for the safety of myself and others! Last but not least, I would like to recommned "LUZ" for anyone looking for a right driving school."

Best regards,
Dao

„Witam
Ogromne podziękowania dla Pana Piotra Szula za świetne przygotowanie do egzaminu, bardzo sympatyczną atmosferę podczas lekcji i pomocne wskazówki :) Szczerze mogę przyznać, że po lekcjach w LUZie w końcu poczułam się pewniej na drodze co pozwoliło mi zdać bez problemu egzamin, tym bardziej, że w tym szczęśliwym dla mnie dniu warunki atmosferyczne były szczególnie demotywujące :):) Oczywiście wielkie podziękowania należą się również Pani Monice za trafne dobranie instruktora :) pozdrawiam serdecznie całą kadrę i korzystając z okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku” Magdalena O

 

Tomasz Daniec - instruktor kat. B1, B

„Witam,
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować instruktorom ze szkoły LUZ za bardzo profesjonalne (i co najważniejsze skuteczne ;)) przygotowanie mnie do egzaminu praktycznego. ZDAŁAM!
Szczególnie Panu Dańcowi, którego spokój i rzeczowość bardzo mi pomogły :)
Pozdrawiam”
Urszula M


Tomasz Ilczuk - instruktor kat. B1, B

Chciałem serdecznie podziękować za doskonałe przygotowanie mnie do egzaminu państwowego Panu Tomaszowi Ilczukowi, który był moim instruktorem prowadzącym oraz Panu Markowi Krokoszowi oraz Panu Grzegorzowi Świtce, z którymi odbyłem część jazd.
Teoretyczną częśc egzaminu zdałem za pierwszym razem (70 pkt)  oraz praktyczną bezbłędnie również za pierwszym podejściem.
Pozdrawiam, Barłomiej
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opiniami również na:
- na facebooku www.facebook.com/LUZ.Krakow
- w naszej księdze pamiątkowej znajdującej się w naszym biurze przy ul. Kawiory 22
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej...