Opinie i referencje

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPINIAMI ABSOLWENTÓW NASZEJ SZKOŁY.

ZACHĘCAMY DO POZOSTOWIENIA SWOJEJ OPINII - KAŻDA Z NICH JEST DLA NAS BARDZO CENNA!

W BIURZE PRZY UL. KAWIORY 22 ZNAJDUJE SIĘ KSIĘGA PAMIĄTKOWA, W KTÓREJ MOŻNA PRZECZYTAĆ WIĘCEJ REFERNCJI ORAZ ZOSTAWIĆ SWOJĄ OPINIĘ

ZAPRASZAMY

Witam serdecznie
i od razu na początku się pochwalę, że zdałam :) Co prawda za drugim razem, bo za pierwszym byłam bardzo nieuprzejma i wymusiłam pierwszeństwo na taksówkarzu, ale to chyba i tak niezły wynik :)
Dla wszystkich wahających się polecam zdawanie o 6:15 rano, kiedy na drogach jest bardzo mały ruch i jest czas i miejsce na to, żeby robić wszystko spokojnie. Egzamin, poza własnymi obawami i nerwami, był całkiem niegroźny. Zarówno pierwszy jak i drugi egzaminator byli bardzo uprzejmi, weseli i dobrze nastawieni, dzięki czemu dało się chociaż odrobinę za tą kierownicą odstresować. Egzamin zdawałam na Balickiej. Niestety terminy bardzo odległe, ale udało się i to już za mną.

A jeśli chodzi o wszystko, co przed egzaminem... Bardzo dziękuję całemu Luzowi za jego wyluzowanie. Wszystkim Paniom pracującym w biurze (i na Skłodowskiej i na Kawiorach) za udzielenie wszelkich potrzebynch informacji, podtrzymywanie na duchu i umiejętne kombinowanie grafikiem tak, żeby pogodzić terminarz mój i bardzo zapracowanego instruktora. Grzesiowi za to, że kurs teoretyczny nie był potworną nudą i za to, że on osobiście pozwolił mi dostrzec zalety nadpobudliwości psychoruchowej :) Wszystkim Panom instruktorom, którzy spędzili ze mną pierwsze godziny i postarali się, żeby jazda samochodem nie była dla mnie tak przerażająca i za to, że pozytywnymi i bardzo konkretnymi uwagami zachęcili mnie do kontynuowania nauki.

Jednak oczywiście największe podziękowania należą się Krzysiowi Beresteckiemu. Za niesłychane pokłady luzu, cierpliwość do cudów wyczynianych przeze mnie za drodze i oczywiście za wytrzymanie wszystkich moich słowotoków :) Za genialne poczucie humoru, które bardzo pozytywnie wpływało na mój nastrój za kierownicą. Za to, że nauczył mnie jeździć przy ciekawych rozmowach i muzyce, a nie w totalnej ciszy. Za to, że jego opinie, uwagi i komentarze były zawsze bardzo wyważone, dzięki czemu nie przejmowałam się bardzo błędami mając poczucie, że to nie koniec świata, a jednocześnie nie popadałam w samozachwyt, odejmujący rozum, przy delikatnej pochwale :) Za miłą, przyjazną atmosferę. Dzięki bardzo :) (Niech Możdżer będzie z Tobą ;))

Ogólnie rzecz biorąc jak ktoś, kiedyś o coś będzie pytał to bez wahania będę Luz polecać :) 
 
Pozdrawiam
Ula Tyrała

 


 

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Panom instruktorom za bardzo miło spędzony czas za kierownicą Daihatsu, w szczególności Panu Januszowi Piechowi :) Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem z wynikiem 0 błędów ;) Po małych perypetiach z przesiadką na quada, udało się jednak zdać egzamin praktyczny również za pierwszym razem :) Jazda trwała dokładnie 30 min :) Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Januszowi za świetne wyszkolenie mnie i wiele cennych rad [ nie tylko drogowych ;) ] Oby nasze postanowienie spędzania aktywnie wolnego czasu dalej działało :D Dziękuję również Paniom z obsługi za profesjonalne podejście. Nie mogę zapomnieć również o Panu kierowniku LUZ-u, który świetnie sobie poradził z załatwieniem formalności dotyczących Quada. :) 

Na pewno zobaczymy się jeszcze na szkoleniu z kat. "B" i być może wyższych kategoriach. LUZ będę polecał każdemu mojemu znajomemu, który będzie potrzebował profesjonalnego szkolenia na prawo jazdy! :)

Ps. Zdany egzamin praktyczny wypadł akurat w moje imieniny, więc zagwarantowałem sobie taki miły prezent :)

Pozdrawiam serdecznie
Waldemar Wiśniowski

 

Witam Wszystkich w "LUZie" - już na luzie ;)

Chcę się pochwalić, że dzisiaj o godzinie 9:37 zdałam egzamin na prawo jazdy za 1-szym razem! ;) Z tej racji serdecznie dziękuję przede wszystkim Panu Piotrkowi Klimek za fachowe przygotowanie mnie do tego "wydarzenia", a także za jego anielską cierpliwość. Pan Piotr stale miły, uśmiechnięty i zawsze w dobrym humorze wierzył we mnie bardziej niż ja sama :) Podziękowania składam również Panu Grześkowi za wykłady, które były prowadzone w taki sposób, że nauka pytań egzaminacyjnych okazała się pestką. Na końcu chciałam podziękować Paniom w biurze: Pani Zuzie i Monice za ich życzliwość, a także Pani Księgowej.

Statystycznie rzecz biorąc - dzisiaj podniosłam średnią zdawalność za pierwszym razem wśród kursantów Pana Piotrka ;) Z Waszych usług zapewne będę korzystać jeszcze przez jakiś czas - przynajmniej dopóki nie zakupię własnego środka transportu, a firmę "LUZ" z czystym sumieniem polecę wśród znajomych, gdyż osobiście jestem bardzo zadowolona. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego, co najlepsze!

Od dzisiaj już kierowca :)

Natalia Zabdyr

 

Witam,
Chciałabym serdecznie podziękować Paniom z biura przy ul. Kawiory oraz wszystkim instruktorom, z którymi miałam przyjemność jeżdzić. Dziękuję za wyrozumiałość, miłą i bezstresową jazdę oraz za wspaniałą umiejętność przekazywania wiedzy. Jestem przekonana, że rozpoczynając kurs w Waszym ośrodku pod opieką tak wykwalifikowanych instruktorów i w tak miłej atmosferze można pozytywnie zaliczyć egzamin praktyczny przy pierwszym podejściu :) z przyjemnością będę polecać każdemu naukę jazdy w OSK LUZ w Krakowie. Dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam :-) Agnieszka Suchecka

 

Pragnę przekazać stokrotne podziękowania mojemu instruktorowi - Panu Januszowi Piechowi; za profesjonalne i fachowe przygotowanie do egzaminu praktycznego. Za pomocne wskazówki i rysunki, które pozwoliły mi zrozumieć prawidłowy przejazd przez ronda i skrzyżowania oraz umożliwiły opanowanie parkowania. Dziękuję za wiarę, wsparcie i motywację, że mogę zostać kierowcą. Gdyby nie Pan nie byłoby to takie oczywiste. Pana ogromna cierpliwość i indywidualne podejście sprawiły, że udało się zdać egzamin. Dziękuję za ciężką pracę i wyrozumiałość. Życzę samych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu. Pragnę podziękować Paniom z biura: Pani Zuzi i Monice - za miłą atmosferę oraz udzielanie wszystkich informacji. Dziękuję także Pani Marii Zabiegaj za trafne dobranie instruktora i wszelką pomoc. Dziękuję za wykłady Panu Piotrowi, za dobre słowo i wsparcie Panu Januszowi i Grzegorzowi. Ogromnie dziękuję wszystkim, których spotkałam w czasie kursu, za życzliwość i stworzenie bezstresowej atmosfery. Pragnę szczerze polecić szkołę "Luz" za profesjonalizm prowadzenia kursów. Mam 48 lat i egzamin zdałam za trzecim razem ale od pierwszego podejścia czułam się pewnie i dobrze przygotowana, brakowało odrobiny szczęścia.

Pozdrawiam,

Stanisława Frączek

Witam,
Zdałam za pierwszym razem obydwie części egzaminu na prawo jazdy. Swój sukces osiągnełam dzięki wyjątkowym instruktorom LUZu: Panowi Piotrkowi, Januszowi I i II. Dziękuję im za ich wytrzymałość, cierpliwość i miłość do swojej pracy.
Napewno będę polecać LUZ swoim znajomym. Tak samo jak koleżanka poleciła mi, a jej poleciła inna koleżanka :)))
Dziękuję również Pani Monice, że udało mi się zrobić to wszystko w 1 miesiącu.

Pozdrawiam gorąco.
Daria

 

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego ośrodka nauki jazdy w Krakowie. Cierpliwi i mili instruktorzy, dzięki którym jazdy były naprawdę bezstresowe ;-) Rewelacyjne wykłady, na których zapewniam, że nikt nie przyśnie. Ale to co skłoniło mnie do wyboru akurat tego ośrodka to to, że jako jedyna szkoła w Krakowie z którą się kontaktowałam jest naprawdę elastyczna jeżeli chodzi o ustalanie terminów jazd i trwanie całego kursu (robiłam kurs ekspresowy). Na koniec szczególne pozdrowienia dla Pani Moniki z biura i dla instruktora, Pana Marka!!!

Sylwia Marszalik

 

Gorąco polecam szkołę jazdy LUZ! Zawsze z niecierpliwością czekałam na zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne oraz pojawienie się w biurze, gdzie panowała niesamowicie sympatyczna i zabawna atmosfera, co zdecydowanie sprzyja miłej i efektownej nauce!! Jest to niewątpliwie szkoła, gdzie kursanci spotykają się z profesjonalnym i indywidualnym podejściem. Jestem bardzo zadowolona z wyboru kursu! Z chęcią chwalę, opowiadam znajomym i wspominam o LUZie :) Miałam przyjemność jeździć z Panem Pawłem Kaczorowskim, który jest niewątpliwie niezastąpiony, lepszego instruktora prowadzącego nie można sobie wymarzyć :) !! Zajęcia praktyczne miałam parę razy z Panem Januszem Piechem, który również jest bardzo dobrym i sympatycznym instruktorem! Dziękuję tym Panom za dawkę dobrego humoru, cierpliwość, słowa otuchy i pochwał, choć czasem nie zasługiwałam na nie ;) pozdrowienia dla przemiłych Pań z biura na Kawiorach ! Zapisując się na kurs nie spodziewałam się, iż spełni moje oczekiwania aż w tak dużym stopniu! LUZ - zdecydowanie najlepszy, godny polecenia

Gabriela Kurek

 

Chciałabym dodać opinię o mojej ulubionej szkole jazdy: Na początek chciałabym bardzo podziękować super instruktorowi Mariuszowi i reszcie ekipy instruktorów, która mi pomogła w naprawdę kilka lekcji nauczyć się jeździć by zdać egzamin praktyczny! Instruktorowie są bardzo sympatyczni, pomocni, w jasny sposób umieją wytłumnaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia... i ponad wszystko mają cierpliwość. Bardzo ważne było dla mnie to, że podczas zajęć przejeździłam dokładnie trasy egzaminacyjne, czyli trasy które były niemal identyczne podczas egzaminu. Szkoła jazdy jest również świetna ponieważ dwie przesympatyczne Panie w sekretariacie szkoły ułatwiają wszelkie formalności i pomagają dopasować lekcje nawet kiedy dysponujesz krótkim okresem czasu. Jeszcze raz dziękuje, po sprawdzeniu wielu innych szkół jazdy naprawdę uważam Was za najlepszych... Nowa członkini grona kierowców Dorota Sz ;-)

 

Dzień dobry,
Moja opinia ograniczy się jedynie do oceny zajęć praktycznych (jazd szkoleniowych - doszkalających, po zakończeniu kursu podstawowego), gdyż szkolenie rozpoczęłam w innym ośrodku i tam zaliczałam zajęcia teoretycznie. Jeśli chodzi o jazdy praktyczne, jestem z nich bardzo zadowolona, instruktorzy, z którymi jeździłam uczą bardzo dobrze, dokładnie i zwracają uwagę na wszelkie szczegóły i kryteria egzaminacyjne, ponadto przygotowują do jazdy "poegzaminacyjnej", już w normalnych warunkach.
Organizacja w ośrodku jest bardzo dobra, zarezerwowane jazdy zawsze się odbywają, a w wypadkach losowych, kiedy muszą zostać zmienione klient jest odpowiednio wcześniej informowany i dostaje propozycję zamiany. Pracownicy administracji są bardzo mili, rzetelni i kompetentni. (Mając porównanie z poprzednim ośrodkiem, tym większą mogłam odczuć różnicę, gdyż tam wszystkie te aspekty były w stanie opłakanym).

Z czystym sumieniem mogę firmę polecać.
Z poważaniem,  Maria Złotek

 

Witam serdecznie,

Chciałabym przesłać gorące podziękowania dla całej ekipy "Luzu" za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy. Kurs, który odbyłam, był dla mnie wyjątkowym doświadczeniem i niezapomnianym przeżyciem. Po jego ukończeniu byłam pewna swoich umiejętności, co zaowocowało zdaniem egzaminu za pierwszym podejściem :) Szczególne podziękowania kieruję do Pana Michała Śliwy, dzięki któremu jazdy były dla mnie samą przyjemnością, do Pana Grześka, który sprawił, że zasady ruchu drogowego stały się wyjątkowo przystępne do przyswojenia, a także do wszystkich instruktorów, z którymi miałam okazję jeździć! :) Pozdrowienia także dla bardzo miłych i życzliwych Pań z biura. :)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,

Katarzyna Horbaczewska

 

Chciałabym podziękować całej ekipie Luzu: za ciekawe wykłady, na których nie da się usnąć u Pana Grześka :) za elastyczne godziny jazd i ekspresowy cały kurs! W szczególności dziękuję Pani Monice za pomoc w załatwianiu wszelakich spraw oraz oczywiście najbardziej Panu Januszowi: za cierpliwość, przekazanie konkretnej i przydatnej wiedzy, spokój i bezstresową naukę! Polecam wszystkim kursantom i trzymam kciuki za zdających :) Pozdrawiam

Izabela Garbarz

 

Droga ekipo LUZ-u,
z wielką radością donoszę, iż w dniu 14 lutego 2013 roku udało mi się zaliczyć praktyczną część egzaminu na prawo jazdy kategorii "B". Pomimo nienajlepszego początku na mieście, później poszło już calkiem dobrze. Kilka lewoskrętów, strzałek warunkowych, wąskich dróg jedno- i dwu- kierunkowych, zawracanie na Armii Krajowej i już powrót do ośrodka. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, Pani egzaminatorka nie poprowadziła mnie na rondo, które zawsze stanowilo moją prawdziwą piętę achillesową. To był zdecydowanie mój szczęśliwy dzień :):)
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim instruktorom, z którymi miałam przyjemność współpracować, przede wszystkim instruktorowi prowadzącemu, Panu Piotrowi Klimek, a także Panu Piotrowi Szul, z którym odbyłam kilka jazd doszkalających przed egzaminem. Wszyscy ci Panowie wykazali się ogromną cierpliwością, wyrozumiałością, udzielili mi wielu cennych porad "drogowych" i technicznych wskazówek. Dziękuję również przesympatycznym Paniom z biura za zawsze miłą i przyjazną atmosferę, Panu Grzegorzowi za zwięźle wyłożoną teorię oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogę już nazywać się kierwowcą :):) Z pełną odpowiedzialnością będę polecać każdemu Państwa szkołę.
Pozdrawiam serdecznie, 
Karolina - już kierowca:)

 

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić szkołę jazdy LUZ - świetna atmosfera oraz doskonałe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. To właśnie dzięki niej mogę się cieszyć posiadanym od niedawna dokumentem. Szczególnie dziękuję Panu Piotrowi za cierpliwość i mile spędzony czas za kółkiem. Jeszcze raz gorąco polecam i śle pozdrowienia zarówno dla Pana Piotra jak i sympatycznych Pań z administracji :)

Dominika S.

 

Czy ja się już chwaliłam, że zdałam?? ;) Serdeczne i wielkie pozdrowienia dla Grzesia i Pana Janusza za cenne wskazówki, cierpliwość oraz obracanie wszystkiego w żart. Atmosfera w samochodzie była niesamowita! Teraz jak jeżdżę, to już nie ...ma z kim tak pożartować... :c A dobre nawyki pozostaną na długo (oby na zawsze!). Ściskam również przemiłe Panie z Biura, które dodawały otuchy w dniach kiedy warunki drogowe były najtrudniejsze ;) Będę Was polecać, bo doświadczyłam, że u Was warto się uczyć. Do zobaczenia na drodze! :)

Joanna Duraj

 

Dzień dobry,

Chciałbym się pochwalić, że wczoraj zdałem egzamin na kat. A2 co prawda za 2. podejściem, ale tym razem bezbłędnie. Jedyną uwagę jaką miał egzaminator, to żebym się tak mocno nie składał. Zapytał tylko gdzie robiłem kurs. Proszę podziękować wszystkim instruktorom, z którymi miałem zajęcia. Dziękuję również Pani za miłą atmosferę w biurze. Będę polecać LUZ znajomym. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia na drodze.

Pozdrawiam,

Konrad Węgrzynek

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej...