Szkolenia instruktorów

Miło nam przedstawić ofertę kursów szkoleniowych prowadzonych w Ośrodku BSK LUZ z siedzibą w Krakowie przy ul. M. Skłodowskiej - Curie 8/8.

Posiadamy wpis w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.12/00014/2007. Jako ośrodek szkolenia BSK LUZ jesteśmy zrzeszeni w Małopolskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Kształcących Kierowców.

ORGANIZUJEMY:
KURS NA INSTRUKTORA NAUKI JAZDY
wszystkich kategorii prawa jazdy
KURS NA WYKŁADOWCĘ NAUKI JAZDY

WARSZTATY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO DLA INSTRUKTORÓW

 

Ośrodek BSK LUZ spełnia wszelkie wymagania ustawowe oraz warunki wykonywania działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców i instruktorów.

 

 


Jesteśmy jednym z największych ośrodków w Krakowie, założonym w 1989 r. jako pierwszy prywatny ośrodek szkolenia kierowców. Od początku istnienia, firma postawiła na jakość szkolenia i profesjonalizm.

Rocznie szkolimy średnio 1360 kandydatów na kierowców w zakresie kat. A1, A, B, B1, B+E, C, C+E, D1, D

Do dnia dzisiejszego przeszkoliliśmy 800 kandydatów na instruktorów nauki jazdy. Wielu z nich otworzyło swoje ośrodki szkolenia kierowców. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na instruktorów.

 

Posiadamy dwa biura na terenie Krakowa,
- własne sale wykładowe w centrum Krakowa (przy Dworcu Gł.) wyposażone w pomoce dydaktyczne oraz sprzęt audio–wizualny, komputery z oprogramowaniem egzaminacyjnym
cztery place  manewrowe osobno na każdą kategorię prawa jazdy,
symulatory jazdy< 


Cel szkolenia na kursie dla kandydatów na instruktorów lub wykładowców nauki jazdy:
- przygotowanie kandydatów na instruktorów i wykładowców do prowadzenia nauczania kandydatów na kierowców.
Po kursie i zaliczeniu egzaminów końcowych, kandydat na instruktora lub wykładowcę otrzymuje zaświadczenie, na podstawie którego może zdawać egzamin państwowy.

 Rozpoczęcie kursu poprzedza spotkanie organizacyjne, na którym zostanie przedstawiony dokładny harmonogram kursu, szczegółowy program szkolenia oraz niezbędne wymagania dla kandydatów na instruktorów wraz z informacją dotyczącą uzyskania wymaganych dokumentów oraz informacji na temat egzaminów państwowych.

Okres trwania kursu:
od 2,5 - 3 miesięcy


Zajęcia teoretyczne do wyboru:
- 3 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych
- w trybie weekendowym

Kadra szkoleniowa
Szkolenie prowadzone jest na bardzo wysokim poziomie przez wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę wykładowców, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe i pedagogiczne. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny. Kadrę szkoleniową tworzą osoby pracujące w Policji, Straży Miejskiej, w Radzie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego, wykładowcy Akademii Pedagogicznej oraz instruktorzy legitymujący się stosownymi uprawnieniami do prowadzenia zajęć.Gwarantujemy szybki czas realizacji zajęć, rzetelne szkolenie oraz przygotowanie do egzaminów państwowych.
Po zakończonym kursie informujemy i służymy informacjami dotyczącymi załatwienia wszelkich formalności związanych z egzaminem państwowym. W tym celu są organizowane spotkania z absolwentami naszych kursów, którzy udzielają wszystkich informacji na temat egzaminu państwowego.

Dla absolwentów LUZ - oferta pracy w naszym ośrodku.
Za naszym pośrednictwem wykonają Państwo komplet badań potrzebnych w celu rozpoczęcia kursu:
- psychologicznych
- lekarskich

Rejestracja pod numerem: 733 630 733

Szczegółowe informacje odnośnie kursu można uzyskać kontaktując się telefonicznie: 501 421 996 lub e-mailowo: biuro@luz.krakow.pl
 

 

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej...